Aynı Anda Üç Ameliyatı Birden Yaptılar

Aynı Anda Üç Ameliyatı Birden Yaptılar

Manisa’nın Alaşehir ilçesine bağlı Gürsu köyünde yaşayan Hatice Karasu, aynı anda üç ameliyat birden geçirerek sağlığına kavuştu.

Aynı Anda Üç Ameliyatı Birden Yaptılar

Manisa‘nın Alaşehir ilçesine bağlı Gürsu köyünde yaşayan Hatice Karasu, aynı anda üç ameliyat birden geçirerek sağlığına kavuştu.

Özel Hastanenin Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Serkan Ayhan, “Hasta reflü, safra kesesi taşı ve göbek fıtığı rahatsızlığı ile bize geldi. Hasta daha önce medikal tedavi almış ancak olumlu sonuç alamamış. Hastanın kendisi ile görüşüp aynı anda 3 ameliyatı kapalı bir yöntemle gerçekleştirebileceğimizi belirttik” dedi. Bu tarz ameliyatların Üniversite ve Eğitim Araştırma hastanelerinde yapıldığını anlatan Ayhan, şöyle konuştu: “Hastane olarak bu üç ameliyatı aynı anda kapalı bir yöntemle başarılı bir şekilde

tamamladık. Hastamız aynı gün ayağa kalkıp dolaştı. İki gün içerisinde hastayı taburcu edeceğiz. Hasta 10 gün sonra günlük yaşamına sağlıklı bir şekilde dönecek. Üç kez ayrı ayrı yapılacak olan ameliyatı bir defa da yapmanın mutluluğunu hem biz hem de hastamız yaşamış oldu.”

Ameliyat sonrası hasta Hatice Karasu (42) da, doktor Serkan Ayhan ve hastane çalışanlarına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Genel içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir