Obezite için İngiltere’den gelerek, Çerkezköy’de şifa buldu

http://opdr.serkanayhan.com/obezite-icin-ingiltereden-gelerek-cerkezkoyde-sifa-buldu/İngiltere’nin Londra şehrinde yaşayan, aşırı kiloları nedeniyle sağlık sorunları bulunan 39 yaşında, 104 kg ağırlığında, 160cm boyundaki Meltem Gökbulak isimli hasta, probleminin çözümü için araştırıp tercih ettiği Obezite-Diabet-Reflü cerrahisi üzerine Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Ayhan’a ulaşarak Çerkezköy Özel Optimed Hastanesine başvurdu.

Ameliyattan sakın korkmayın

Hastanede yapılan muayene ve tetkikleri neticesinde ameliyata engel bir sağlık durumu olmaması neticesinde 25 Temmuz 2016 tarihinde ameliyata alınan, ameliyatının Laparoskopik yani kapalı yöntemle-kesmeden yapıldığını,yaklaşık 45 dakika sürdüğünü,aynı gün ayağa kalkıp dolaştığını belirten Meltem Gökbulak, ameliyatın ertesi günü hiçbir ağrı hissetmediğini, hiç açlık hissetmediğini de ileterek, hastanede 3 gün yatığını ve taburcu olacağını söyleyerek, bir de obezite hastalarına bir mesaj gönderdi: ”Ameliyattan sakın korkmayın, kendinize hayatı zehir etmeyin, hayatınızı sağlıklı ve mutlu yaşamak için ameliyat olun fazlalıklardan kurtulun” dedi.

Hastane çalışanlarına teşekkür etti

Ayrıca Op. Dr. Serkan Ayhan ve Özel Optimed Hastanesi tüm çalışanlarına gösterdikleri ilgi, alaka ve güler yüzlü hizmet için sonsuz teşekkürlerini sundu. İngiltere’ye döndüğünde tüm sevdiği çevresine ve dostlarına tavsiye edeceğini söyleyerek hastaneden ayrıldı.

Kaynak: Çerkezköy Gazetesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir